Bölgesel Zayıflama

 

bolgesel-sikilasma-selulitNEW MIDAS İLE FARKI YAŞAYIN

Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte zayıflama yöntemlerinde de çok fazla alternatifler oluşmaya başladı. Bunların en yenilerinden ve ileri teknoloji kullanılarak yapılanlardan biri de new midas yöntemi.

Soğuk RF Nedir?

Günümüzde bu tarz tedavilerde lazer ve ipl gibi ışığa dayalı tıbbi aletler seçmenin avantajlarının yanı sıra enerjiyi cilt üzerinde yayma ve yansıtma riski yüksektir. Bu durum aletlerin enerjiyi cildin altına iletemediklerini gösterir. Yapılan tedavilerde cilt tahribatları ve iyileşme süresinin geç olduğu görülmüştür. Bu nedenle enerjiyi cildin alt katmanlarına iletebilen RF (Radyo Frekans) üniteleri geliştirilmiştir. Bu sistemlerde ise uzun tedavi süresi gibi sorunlar vardır.

New Midas Nedir?

New Midas ışık ve soğuk RF teknolojisini bir arada kullanarak yüz ve vücutta kısa sürede istenilen sonucu almayı sağlar. Güçlü soğutma sistemi sayesinde (-5°C / -25°C) soğuk RF işleviyle ağrısız, acısız ve hızlı vücut şekillendirme seansları gerçekleştirir. İlk seanstan itibaren gözle görülür kalıcı sonuçlar elde edilir. Ayrıca tek bir sistemle hem sıkılaşma hem de zayıflama imkanı sunar.

 New Midas Nasıl Zayıflatır?

Derin ve hızlı yağ eritmede, hızlı ve acısız yüz onarımında yeni bir teknoloji olan New Midas tekniği, kalıcı güzellik ve zayıflama arayanlar için yeni bir alternatif sunuyor.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisinin bir arada kullanıldığı New Midas kısa sürede sonuç vermesi ve güçlü soğutma sistemiyle ağrısız, acısız bir yöntem olmasıyla da dikkat çekiyor.

Geliştirilmiş soğuk radyofrekans ve infrared teknolojisinin bir arada kullanılmasıyla doğan New Midas tekniği yüz gençleştirme ve bölgesel hızlı yağ eritmede yepyeni bir alternatif sunuyor. Aynı cihaz ile çeşitli farklı başlıklar kullanılarak yüz gençleştirme ya da bölgesel zayıflama ve sıkılaştıramaya imkân veren New Midas benzer yöntemlerden hepsini bir arada sunma alternatifiyle diğer yöntemlerden ayrışıyor. İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans acı oluşmadan etkinin daha derine inmesini sağlayarak güçlü ve hızlı bir etki sağlarken aynı zamanda ağrısız ve morarmasız tedavi fırsatı veriyor.

Yüz gençleştirmede ve hızlı yağ eritmede çok başarılı sonuçlar veren New Midas “Soğuk Raryofrekans işleviyle (-5°C / -25°C) ağrısız, acısız ve hızlı vücut şekillendirme seansları gerçekleştirilen yöntem sonucunda ilk seanstan itibaren gözle görülür kalıcı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca bu yöntem zayıflama ile birlikte sıkılaşma da sağlıyor. Vücut uygulamaları haftada 2 kez 10 seans olarak yapılıyor”

New Midas’ın diğer selülit ve  kullanılan tedavi cihazlarından (kavitasyon vb.) uygulama alanının daha geniş olması ve sonuçlarının daha hızlı olarak ortaya çıkmasıyla, soğuk radyofrekansın sadece karın, basen gibi bölgelerin yanı sıra gıdı, sutyen çizgisi, sırt, kol ve bacak içleri gibi zor bölgelerde de çok etkili bir yöntemdir. Bu yöntem aynı zamanda yüz gençleştirme, sıkılaştırma, kırışıklık azaltma, cilt gençleştirme ve elastikiyet kazandırma, toparlama, geniş gözeneklerin tedavisi, gıdı yok etme gibi sorunlara da kökten çare oluyor.

Anestezik hiçbir uygulamaya gerek kalmaksızın uygulanan yöntemin güçlü soğutma tekniği ile acısızdır.“Uygulama sonrası yüzde sosyal hayata engel olacak bir durum oluşturmaz. 15–20 dakika süren yöntem cildin durumuna göre haftada 1 veya 15 günde 1 tekrarlanabilir. 5–6 seans etkili yüz gençleşme ve sıkılaştırma da yeterlidir.”

zayiflama_sol

Detaylı Bilgi ve Fiyatlar için

İletişim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s